Zagrasz w tenisa na trzęsącym się korcie?

Sport ma bardzo wiele różnych dyscyplin. Najbardziej emocjonujące są te, w których jedna osoba walczy o wszystko. Tenis jest sportem indywidualnym, który wzbudza ogromne emocje. Podczas ostatniego turnieju ATP 500 w Acapulco Kibice i Tenisiści doznali szoku i osłupienia.

Sprawcą całego zamieszania było trzęsienie ziemi. Tenis jest sportem żywiołowym, a ekstremalne doznania związane z ruchem tektonicznym ziemi, mogą spowodować nie małe zamieszanie. Do trzęsienia ziemi w stanie Guerrero o magnitudzie 5,7, doszło podczas meczu tenisowego. Mocno zakłóciło półfinał turnieju w Acapulce i zachwiało tenisistami. Jednakże sportowcy nie byli świadomi tego co się dzieje i dalej rozgrywali akcję tenisową.

Po niej wstrzymali grę, ponieważ kibice zaczęli się niepokoić. Obraz telewizyjny został wstrzymany, jednak to nie była wina operatora kamery, było to mini-trzęsienie ziemi. Tenis jest naprawdę ciekawym sportem, który natura potrafi dodatkowo urozmaicić. Trzęsienie ziemi podczas rozgrywek sportowym jest rzadkim zjawiskiem.