Najciekawsze tytuły na PlayStation

PlayStation ma bogatą historię produkcji, gdyż od czasów pierwszej wersji minęło już (2022-1994=) aż 28 lat. To właśnie w Japonii wyprodukowano pierwszą 32 bitową konsolę do gier wideo. Dzisiaj mamy już odsłonę 4 i 5, która cieszy się coraz większą popularnością. Francuski oddział konsoli udostępnia dla fanów gier wideo listę tytułów, które są szczególnie warte uwagi.

W 2022 roku fani gier wideo będą mogli oglądać ciekawe gry na PlayStation, takich jak: Sifu, Little Devil Inside czy Heavenly Bodies. Warto dodać, że twórcy pomyśleli o prezentacji gier niezależnych na playstation. Można je kupować już od 7 grudnia, chociaż jeszcze nie wszystkie, bo asortyment gier będzie z dnia na dzień powiększany. Gracz będzie miał okazję wypróbować na konsoli gier wideo bijatyki, strzelanki czy gry zręcznościowe. Warto śledzić całą listę, którą udostępnia francuski oddział.

Mroczne strzelanki z postacią kurczaka, bijatyki jak realne blokowe bójki, kosmiczne podróże, Indie i podróże na wyspy, skoki iw alki postacią nie z tej ziemi, piękne rysunkowi bohaterowie, którzy będą ratować świat, a może mechanizmy skonstruowane z myślą o sztucznej inteligencji – wszystko to znajdziesz jako Ciekawe gry na Playstation.
Źródło: miastogier